Alle producten
-
Kranen-afstandsbediening
-
Afstandsbediening van industriële kranen
-
Afstandsbediening van de bovenkran
-
Industriële radioafstandsbediening
-
Bedieningshendelafstandsbediening
-
Elektrische hefboom op afstandsbediening
-
Kraanlastbegrenzer
-
Telecraneafstandsbediening
-
SUMMIT afstandsbediening
-
Liftbelastingsweegtoestel
-
Beheersing van de lading
-
Liftbelastingcel
-
Dumbwaiter Controller
-
Draadtouwbelastingcel
-
Magnetische proximisiteitssensor
-
Fase-sequentie relais
-
De Telefoon van de liftnoodsituatie
-
Onderdelen voor afstandsbediening
zoekwoorden [ telecrane remote control single speed 8 keys ] bij elkaar passen 24 producten.
Telecrane F21-2S Elektrische hefboom afstandsbediening 110V Micro-winch afstandsbediening
| Productnaam: | micro-elektrische afstandsbediening met heftoestel |
|---|---|
| Spanning: | AC110-120V |
| Versnelling: | 1 steil |
F24-8S Luchtkraan Telecommando 8 Single Keys Radio Telecommando Kraan
| Productnaam: | systeem van de kraan het radioafstandsbediening |
|---|---|
| Spanning: | AC/DC24-440V /DC12V |
| Frequentie: | UHF (420.2-430) |
EF24-6S Explosiebestendige afstandsbediening voor industriële kranen
| Productnaam: | systeem van de kraan het radioafstandsbediening |
|---|---|
| Spanning: | Dubbele macht: AC/DC24-48& 65-440V |
| Frequentie: | UHF (420.2-430) |
Telecontrole F24-12S Luchtkraan Afstandsbediening Industriële kraan Afstandsbediening
| Productnaam: | systeem van de kraan het radioafstandsbediening |
|---|---|
| Spanning: | Dubbele macht: AC/DC24-48& 65-440V |
| Frequentie: | UHF (420.2-430) |
F24-6S Industrieel radiobestuursysteem Telecontrole 3-assige afstandsbediening kraan
| Productnaam: | systeem van de kraan het radioafstandsbediening |
|---|---|
| Spanning: | AC/DC24-440V /DC12V |
| Frequentie: | UHF (420.2-430) |
F24-10S Telecommandosysteem voor luchtkraan 440 V
| Productnaam: | systeem van de kraan het radioafstandsbediening |
|---|---|
| Spanning: | Dubbele macht AC/DC24-48& 65-440V |
| Frequentie: | UHF (420.2-430) |
6 sleutels Kraan afstandsbediening F21-E2 Industriële afstandsbediening Elektrische hefboom
| Productnaam: | kraan radio ver controlemechanisme |
|---|---|
| Spanning: | AC/DC24-440V /DC12V |
| Singalzender: | Rf-afstandsbediening UHF (420.2-430) |
Telecontrole Radiocommandosysteem F23-BB 10 Pushbuttons Remote Crane Controller
| Productnaam: | systeem van de kraan het radioafstandsbediening |
|---|---|
| Spanning: | AC/DC24-440V /DC12V |
| Frequentie: | UHF (420.2-430) |
10 toetsen 2 stappen radio afstandsbediening F24-10D handheld zender met EMS startknop
| Productnaam: | F24-10D zender |
|---|---|
| Toepassing: | Voor afstandsbediening F24-10D |
| Ver type: | Drukknopafstandsbediening |
F24-8D Industriële afstandsbediening 8 Twee-stappen hefkraan Draadloze afstandsbediening
| Productnaam: | systeem van de kraan het radioafstandsbediening |
|---|---|
| Spanning: | AC/DC24-440V /DC12V |
| Frequentie: | UHF (420.2-430) |

