Alle producten
-
Kranen-afstandsbediening
-
Afstandsbediening van industriële kranen
-
Afstandsbediening van de bovenkran
-
Industriële radioafstandsbediening
-
Bedieningshendelafstandsbediening
-
Elektrische hefboom op afstandsbediening
-
Kraanlastbegrenzer
-
Telecraneafstandsbediening
-
SUMMIT afstandsbediening
-
Liftbelastingsweegtoestel
-
Beheersing van de lading
-
Liftbelastingcel
-
Dumbwaiter Controller
-
Draadtouwbelastingcel
-
Magnetische proximisiteitssensor
-
Fase-sequentie relais
-
De Telefoon van de liftnoodsituatie
-
Onderdelen voor afstandsbediening
zoekwoorden [ crane remote control systems ] bij elkaar passen 120 producten.
UTING industriële afstandsbediening F21-4D zenderemitter
| Productnaam: | F21-4D zender |
|---|---|
| Toepassing: | Voor afstandsbediening F21-4D |
| Materiaal: | Glasvezel PA |
Hoist radio afstandsbediening F24-4S zender hoofdbord PCB
| Productnaam: | F21-4S zender moederbord |
|---|---|
| Toepassing: | Voor afstandsbediening F21-4S TX |
| Verpakking Details: | Doos + doos, 100 stuks / doos, 17,0 kg / doos, doosmaat: 48X43X52cm |
Telecontrol afstandsbediening F24-8D zender hoofdbord PCB met 8 dubbele snelheid toetsen
| Productnaam: | F24-8D zender hoofdraad |
|---|---|
| Toepassing: | Voor afstandsbediening f24-8d-TX |
| Verpakking Details: | Doos + doos, 100 stuks / doos, 17,0 kg / doos, doosmaat: 48X43X52cm |
Telecontrole 6 enkelvoudige drukknoppen draadloze afstandsbediening F24-6S-TX zender hoofdbord
| Productnaam: | F24-6S zender hoofdraad |
|---|---|
| Toepassing: | Voor afstandsbediening f24-6s-TX |
| Verpakking Details: | Doos + doos, 100 stuks / doos, 17,0 kg / doos, doosmaat: 48X43X52cm |
Torenkraan Telecontrol Transmitter Hoofd PCB F24-60 Transmitter Hoofd Board PCB
| Productnaam: | heupgordel van de zender |
|---|---|
| Toepassing: | Bedieningshendel verre F24-60 zender |
| Materiaal: | schuimrubber & doek |
Telecontrole kraancontrollers Rx Frequency Board F24 Series Receiver Frequency Board
| Productnaam: | De raad van de Rxfrequentie |
|---|---|
| Toepassing: | F24 reeksafstandsbediening |
| Nettogewicht: | 0.03 |
Telecrane knop afstandsbediening F21-E1B F21-E2 ontvanger stroomvoorziening kabel
| Productnaam: | Voedingskabel voor radiografische afstandsbediening |
|---|---|
| Toepassing: | F21-E1B F21-E1 F21-E4S F21-4D |
| Materiaal: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
Kraanhef draadloos drukknop afstandsbediening F21-E1B
| Productnaam: | Stoflaken |
|---|---|
| Toepassing: | voor F21-E1B-zender |
| Verpakking Details: | Box+carton, 80pcs/carton, 12.0kg/carton, kartongrootte: 50X51X32cm |
Rane afstandsbediening F21-E1B zender accu dekking
| Productnaam: | F21-E1B de dekking van de zenderbatterij |
|---|---|
| Toepassing: | voor F21-E1B/F23-A++ f23-BB |
| Verpakking Details: | Box+carton, 100pcs/carton, 12kg/carton, kartongrootte: 66X43X52cm |
Telecontrole sleutel industriële afstandsbediening F21-E1B zender behuizing shell zonder PCB
| Productnaam: | F21-E1B zenderbijlage |
|---|---|
| Toepassing: | voor F21-E1B |
| Type: | Kristallentype |

