Alle producten
-
Kranen-afstandsbediening
-
Afstandsbediening van industriële kranen
-
Afstandsbediening van de bovenkran
-
Industriële radioafstandsbediening
-
Bedieningshendelafstandsbediening
-
Elektrische hefboom op afstandsbediening
-
Kraanlastbegrenzer
-
Telecraneafstandsbediening
-
SUMMIT afstandsbediening
-
Liftbelastingsweegtoestel
-
Beheersing van de lading
-
Liftbelastingcel
-
Dumbwaiter Controller
-
Draadtouwbelastingcel
-
Magnetische proximisiteitssensor
-
Fase-sequentie relais
-
De Telefoon van de liftnoodsituatie
-
Onderdelen voor afstandsbediening
zoekwoorden [ crane remote control systems ] bij elkaar passen 120 producten.
Telecrane F24-12S Radio afstandsbediening Transmitter Radio afstandsbediening voor kranen
| Productnaam: | De industriële radioafstandsbediening van rf |
|---|---|
| Spanning: | DC12-24V/AC36/48V/110V/220/380V |
| Frequentie: | UHF (420.2-430) |
14 Drukknoppen Telecontrole afstandsbediening F27-14S RF radio afstandsbediening voor kraan
| Productnaam: | Draadloze radioafstandsbediening |
|---|---|
| Model: | F27-14S |
| Frequentie: | UHF: 430~450MHz |
F27-16S Industriële radio afstandsbediening 16 toetsen kabelloze Eot kraan draadloze afstandsbediening
| Productnaam: | Draadloze radioafstandsbediening |
|---|---|
| Model: | F27-16S |
| Frequentie: | UHF: 430~450MHz |
PDL-RS F24 Telecontrole Onderdelen Telecontrole Programmering USB-interface Dataline
| Productnaam: | radiografische afstandsbediening datalin&software |
|---|---|
| Toepassing: | voor afstandsbediening uit de F24-8/10/12/6D-serie |
| Samenstelling: | Datalijn&schijf |
F21-1B Afstandsbediening Onderdelen Radioafstandsbediening Datalin Software FCC
| Productnaam: | radiografische afstandsbediening datalin&software |
|---|---|
| Toepassing: | voor F21-E1B F21-E1/E2 F21-2 serie afstandsbediening |
| Samenstelling: | Datalijn&schijf |
Joystick afstandsbediening USB-interface kabel Functie instellen USB-linkkabel
| Productnaam: | radiografische afstandsbediening datalin&software |
|---|---|
| Toepassing: | voor joystick afstandsbediening F24-60 serie afstandsbediening |
| Samenstelling: | Datalijn&schijf |
Telecrane F24-60 Joystick Afstandsbediening Rc Joystick RF Industrieel Draadloos
| Productnaam: | Joystick radiografische afstandsbediening |
|---|---|
| Spanning: | AC36/48/110/220/380/440V |
| Frequentie: | VHF/UHF |
CDL-RS afstandsbediening Onderdelen Synchronisator Hulpmiddel Matching Pairing Copier
| Productnaam: | radiografische afstandsbediening datalin&software |
|---|---|
| Toepassing: | Volledige serie radiografische afstandsbedieningen |
| Samenstelling: | Datalijn en kopieerapparaat |
10 toetsen 2 stappen radio afstandsbediening F24-10D handheld zender met EMS startknop
| Productnaam: | F24-10D zender |
|---|---|
| Toepassing: | Voor afstandsbediening F24-10D |
| Ver type: | Drukknopafstandsbediening |
UTING Industriële afstandsbediening F24-12S Handy Transmitter Met EMS Startknop
| Productnaam: | F24-10S zender |
|---|---|
| Toepassing: | Voor afstandsbediening F24-10S |
| Beschermingsrang: | IP65 |

