Alle producten
-
Kranen-afstandsbediening
-
Afstandsbediening van industriële kranen
-
Afstandsbediening van de bovenkran
-
Industriële radioafstandsbediening
-
Bedieningshendelafstandsbediening
-
Elektrische hefboom op afstandsbediening
-
Kraanlastbegrenzer
-
Telecraneafstandsbediening
-
SUMMIT afstandsbediening
-
Liftbelastingsweegtoestel
-
Beheersing van de lading
-
Liftbelastingcel
-
Dumbwaiter Controller
-
Draadtouwbelastingcel
-
Magnetische proximisiteitssensor
-
Fase-sequentie relais
-
De Telefoon van de liftnoodsituatie
-
Onderdelen voor afstandsbediening
zoekwoorden [ crane remote control systems ] bij elkaar passen 120 producten.
Telecontrole 8 drukknoppen industriële afstandsbediening F21-E1B zender
| Productnaam: | F21-E1B zender |
|---|---|
| Toepassing: | voor F21-E1B |
| Verpakking Details: | Box+carton, 80pcs/carton, 24.0kg/carton, kartongrootte: 50X51X32cm |
Telecontrole draadloze afstandsbediening F21-E1B zender magnetische sleutelschakelaar
| Productnaam: | Magnetische schakelaarsleutel |
|---|---|
| Toepassing: | voor F21-E1B-zender |
| Verpakking Details: | Box+carton, 80pcs/carton, 12.0kg/carton, kartongrootte: 50X51X32cm |
Draadloze afstandsbediening van de telcrane met groene roterende magnetische schakelaar
| Productnaam: | Groene roterende magnetische schakelaar |
|---|---|
| Toepassing: | F24 REEKS F21-E2 F21-4D |
| Verpakking Details: | Box+carton, 5.0pcs/carton, 12.0kg/carton, kartongrootte: 50X51X32cm |
Telecontrole F21-E1B F21-E1 toetsenbord radio afstandsbediening ontvanger behuizing shell box zonder PCB
| Productnaam: | Ontvanger behuizing |
|---|---|
| Toepassing: | F21-E1B F21-E1 |
| Materiaal: | Glasvezel PA |
Telecontrole UTING toetsenknoppen industriële afstandsbediening F21-E1B ontvanger hoofdbord
| Productnaam: | Ontvanger moederbord printplaat |
|---|---|
| Toepassing: | F21-E1B F21-E1 F21-E4S F21-4D |
| Spanning: | AC/DC24-48V/100-440V |
F21-E1B F21-E1 F21-E2 toetsenbord-radioafstandsbediening ontvanger met bandkabel
| Productnaam: | Lintkabel aansluiten |
|---|---|
| Toepassing: | F21-E1B F21-E1 F21-E4S F21-4D |
| Verpakking Details: | Doos + doos, 200 stuks / doos, 6,0 kg / doos, doosmaat: 42X31X52cm |
Split-type kraanbelastingbeperker SUMMIT OMS-370C-RH-BC 5T-10T Liftbelastingbeperker
| Materiaal: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Geschatte Lading: | 5000kg/10T |
| Voltage:: | 18-65V/65-440V |
Telecrane sleutels industriële draden radiobesturing drukknop beschermer beschermende jas
| Productnaam: | knoop die jasje beschermen |
|---|---|
| Toepassing: | Alle vriendelijke zeer belangrijke afstandsbedieningen |
| Verpakking Details: | Box+carton, 5.0pcs/carton, 6.0.0kg/carton, kartongrootte: 50X51X32cm |
6 drukknoppen afstandsbediening RF-bediening F21-E2-TX zender met magnetische schakelaar en EMS
| Productnaam: | F21-E1 zender |
|---|---|
| Toepassing: | Voor afstandsbediening F21-E2 |
| Verpakking Details: | Doos + doos, 80 stuks / doos, 20,0 kg / doos, doosmaat: 51X50X32cm |
Dubbele joystick 2 positie schakelaar F24-60 Transmitter 2 positie schakelaar
| Productnaam: | Tuimelschakelaar met 2 standen |
|---|---|
| Toepassing: | Bedieningshendel verre F24-60 zender |
| Materiaal: | Roestvrij staal |

