Alle producten
-
Kranen-afstandsbediening
-
Afstandsbediening van industriële kranen
-
Afstandsbediening van de bovenkran
-
Industriële radioafstandsbediening
-
Bedieningshendelafstandsbediening
-
Elektrische hefboom op afstandsbediening
-
Kraanlastbegrenzer
-
Telecraneafstandsbediening
-
SUMMIT afstandsbediening
-
Liftbelastingsweegtoestel
-
Beheersing van de lading
-
Liftbelastingcel
-
Dumbwaiter Controller
-
Draadtouwbelastingcel
-
Magnetische proximisiteitssensor
-
Fase-sequentie relais
-
De Telefoon van de liftnoodsituatie
-
Onderdelen voor afstandsbediening
zoekwoorden [ crane remote control systems ] bij elkaar passen 120 producten.
OMS-370C+CRN-GX Kraanbelastingsbeperker 10T Kraanbelastingsbeperker
| Materiaal: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Geschatte Lading: | 5000kg/10T |
| Voltage:: | 18-65V/65-440V |
Telecontrole kraan industrieel afstandsbediening systeem F24-8S zendkas
| Productnaam: | F24-8S zenderbijlage |
|---|---|
| Toepassing: | Voor afstandsbediening F24-8S |
| Verpakking Details: | Doos + doos, 80 stuks / doos, 17,0 kg / doos, doosmaat: 51X50X32cm |
UTING F21-E1-TX Kraan afstandsbediening Transmitter behuizing Shell
| Productnaam: | F21-E1 transmitterbehuizing |
|---|---|
| Toepassing: | Voor afstandsbediening F21-E1 |
| Verpakking Details: | Doos + doos, 80 stuks / doos, 17,0 kg / doos, doosmaat: 51X50X32cm |
Telecontrole 6 enkel snelheidsknoppen kraan afstandsbediening A21-E1 zender
| Productnaam: | F21-E1 zender |
|---|---|
| Toepassing: | Voor afstandsbediening F21-E1 |
| Verpakking Details: | Doos + doos, 80 stuks / doos, 20,0 kg / doos, doosmaat: 51X50X32cm |
Kraan-afstandsbediening F21-E2 Transmitter behuizing zonder PCB-hoofdbord
| Productnaam: | F21-E2 transmitterbehuizing |
|---|---|
| Toepassing: | Voor afstandsbediening F21-E2 |
| Verpakking Details: | Doos + doos, 80 stuks / doos, 17,0 kg / doos, doosmaat: 51X50X32cm |
UTING RF kraan afstandsbediening F21-4D zender behuizing
| Productnaam: | F21-4D zenderbehuizing |
|---|---|
| Toepassing: | Voor afstandsbediening F21-4D |
| Materiaal: | Glasvezel PA |
Telecontrole 6 enkelstappen drukknoppen F24-6S EOT kraan afstandsbediening zender shell
| Productnaam: | F24-6S zenderbijlage |
|---|---|
| Toepassing: | Voor afstandsbediening F24-6S |
| Verpakking Details: | Doos + doos, 80 stuks / doos, 17,0 kg / doos, doosmaat: 51X50X32cm |
Telecontrole 6 dubbele snelheid knoppen F24-6D EOT kraan afstandsbediening zender behuizing
| Productnaam: | F24-6D zenderbijlage |
|---|---|
| Toepassing: | Voor afstandsbediening F24-6S |
| Verpakking Details: | Doos + doos, 80 stuks / doos, 17,0 kg / doos, doosmaat: 51X50X32cm |
Telecontrole 4 drukknoppen kraan afstandsbediening F21-4S zender
| Productnaam: | F21-4S zender |
|---|---|
| Toepassing: | Voor afstandsbediening F21-4S |
| Materiaal: | Glasvezel PA |
Tele Crane afstandsbediening F24-8S emitter hoofd PCB-bord met 8 dubbel snelheid knoppen
| Productnaam: | F24-8S zender hoofdraad |
|---|---|
| Toepassing: | Voor afstandsbediening f24-8s-TX |
| Verpakking Details: | Doos + doos, 100 stuks / doos, 17,0 kg / doos, doosmaat: 48X43X52cm |

