Alle producten
-
Kranen-afstandsbediening
-
Afstandsbediening van industriële kranen
-
Afstandsbediening van de bovenkran
-
Industriële radioafstandsbediening
-
Bedieningshendelafstandsbediening
-
Elektrische hefboom op afstandsbediening
-
Kraanlastbegrenzer
-
Telecraneafstandsbediening
-
SUMMIT afstandsbediening
-
Liftbelastingsweegtoestel
-
Beheersing van de lading
-
Liftbelastingcel
-
Dumbwaiter Controller
-
Draadtouwbelastingcel
-
Magnetische proximisiteitssensor
-
Fase-sequentie relais
-
De Telefoon van de liftnoodsituatie
-
Onderdelen voor afstandsbediening
zoekwoorden [ crane remote control systems ] bij elkaar passen 120 producten.
Industriële draadloze joystick afstandsbediening Telecrane F24-60 Handmatige bovenkran
| Productnaam: | Joystick radiografische afstandsbediening |
|---|---|
| Spanning: | AC/DC24-48V/100-440V |
| Frequentie: | VHF: 310~331MHzЈ; UHF: 425~446MHz |
Elektrische kraan Draadloze afstandsbediening F26-B2
| Productnaam: | industriële afstandsbediening |
|---|---|
| Spanning: | AC/DC18-440V |
| Frequentie: | UHF |
AC48V Draadloze kraan F27-20S 20 knoppen Luchtkraan Radiostroom
| Productnaam: | Draadloze radioafstandsbediening |
|---|---|
| Model: | F27-JAREN '20 |
| Frequentie: | UHF: 430~450MHz |
TELE Control Telecrane F21-E1B 65-440v Transmitter Receiver Draadloze kraan afstandsbediening
| Productnaam: | Draadloze radioafstandsbediening |
|---|---|
| Spanning: | AC/DC24-440V /DC12V |
| Singalzender: | Rf-afstandsbediening UHF (420.2-430) |
5 stappen vlambestendige joystick afstandsbediening joystick radio afstandsbediening Gevaarlijk gebied
| Productnaam: | Explosiebestendige bedieningshendel radioafstandsbediening |
|---|---|
| Spanning: | AC/DC24-48V/110-440V DC12V |
| Frequentie: | VHF/UHF |
F27-18S Industriële radio afstandsbediening 18 knoppen Draadloze afstandsbediening kraan
| Productnaam: | Draadloze radioafstandsbediening |
|---|---|
| Model: | F27-18S |
| Frequentie: | UHF: 430~450MHz |
Industriële Telecrane Afstandsbediening F24-10D Radiobediening Afstandsbediening voor kraan elektrische hefmachine
| Productnaam: | De radioafstandsbediening van rf |
|---|---|
| Spanning: | DC12-24V/AC36/48V/110V/220/380V |
| Frequentie: | UHF (420.2-430) |
F24-10S Telecrane afstandsbediening Single Speed 10 knoppen Kran afstandsbediening
| Productnaam: | De industriële radioafstandsbediening van rf |
|---|---|
| Spanning: | DC12-24V/AC36/48V/110V/220/380V |
| Frequentie: | UHF (420.2-430) |
Telecrane F24-12D Industriële radio afstandsbediening Tendam Kran Draadloze afstandsbediening
| Productnaam: | De radioafstandsbediening van rf |
|---|---|
| Spanning: | DC12-24V/AC36/48V/110V/220/380V |
| Frequentie: | UHF (420.2-430) |
F24-6S Telecrane afstandsbediening Hefkraan met champignon noodstop
| Productnaam: | De radioafstandsbediening van rf |
|---|---|
| Spanning: | DC12-24V/AC36/48V/110V/220/380V |
| Frequentie: | UHF (420.2-430) |

