Alle producten
-
Kranen-afstandsbediening
-
Afstandsbediening van industriële kranen
-
Afstandsbediening van de bovenkran
-
Industriële radioafstandsbediening
-
Bedieningshendelafstandsbediening
-
Elektrische hefboom op afstandsbediening
-
Kraanlastbegrenzer
-
Telecraneafstandsbediening
-
SUMMIT afstandsbediening
-
Liftbelastingsweegtoestel
-
Beheersing van de lading
-
Liftbelastingcel
-
Dumbwaiter Controller
-
Draadtouwbelastingcel
-
Magnetische proximisiteitssensor
-
Fase-sequentie relais
-
De Telefoon van de liftnoodsituatie
-
Onderdelen voor afstandsbediening
zoekwoorden [ crane remote control systems ] bij elkaar passen 120 producten.
8 sleutels bovenhoofd kraan afstandsbediening elektrische hefkraan telekraan F23A++
| Productnaam: | systeem van de kraan het radioafstandsbediening |
|---|---|
| Spanning: | AC/DC24-440V /DC12V |
| Frequentie: | UHF (420.2-430) |
6 sleutels Kraan afstandsbediening F21-E2 Industriële afstandsbediening Elektrische hefboom
| Productnaam: | kraan radio ver controlemechanisme |
|---|---|
| Spanning: | AC/DC24-440V /DC12V |
| Singalzender: | Rf-afstandsbediening UHF (420.2-430) |
F21-2D Kraan afstandsbediening 2 Dual Speed Keys Draadloze kraancontroller
| Productnaam: | radioafstandsbediening |
|---|---|
| Spanning: | AC/DC24-48V/110-440V |
| Frequentie: | UHF |
Telecontrole Industriële kraan afstandsbediening 4 enkelknoppen Telekraan F21-4S
| Productnaam: | Industriële radioafstandsbediening |
|---|---|
| Spanning: | AC/DC18-440V |
| Frequentie: | UHF (420.2-430) |
6 Stelsels voor afstandsbediening met één kraan met behulp van draadloze radiocommandos met behulp van een telekraan
| Productnaam: | kraan radioafstandsbediening |
|---|---|
| Spanning: | AC/DC24-440V /DC12V |
| Frequentie: | UHF (420.2-430) |
F24-10S Telecommandosysteem voor luchtkraan 440 V
| Productnaam: | systeem van de kraan het radioafstandsbediening |
|---|---|
| Spanning: | Dubbele macht AC/DC24-48& 65-440V |
| Frequentie: | UHF (420.2-430) |
F24-6S Industrieel radiobestuursysteem Telecontrole 3-assige afstandsbediening kraan
| Productnaam: | systeem van de kraan het radioafstandsbediening |
|---|---|
| Spanning: | AC/DC24-440V /DC12V |
| Frequentie: | UHF (420.2-430) |
Telecontrole F24-12S Luchtkraan Afstandsbediening Industriële kraan Afstandsbediening
| Productnaam: | systeem van de kraan het radioafstandsbediening |
|---|---|
| Spanning: | Dubbele macht: AC/DC24-48& 65-440V |
| Frequentie: | UHF (420.2-430) |
6 Dubbelversnellingskraan op afstandsbediening Telekraan F24-6D Industriële radio afstandsbediening
| Productnaam: | systeem van de kraan het radioafstandsbediening |
|---|---|
| Spanning: | AC/DC24-440V /DC12V |
| Frequentie: | UHF (420.2-430) |
F24-8S Luchtkraan Telecommando 8 Single Keys Radio Telecommando Kraan
| Productnaam: | systeem van de kraan het radioafstandsbediening |
|---|---|
| Spanning: | AC/DC24-440V /DC12V |
| Frequentie: | UHF (420.2-430) |

