Alle producten
-
Kranen-afstandsbediening
-
Afstandsbediening van industriële kranen
-
Afstandsbediening van de bovenkran
-
Industriële radioafstandsbediening
-
Bedieningshendelafstandsbediening
-
Elektrische hefboom op afstandsbediening
-
Kraanlastbegrenzer
-
Telecraneafstandsbediening
-
SUMMIT afstandsbediening
-
Liftbelastingsweegtoestel
-
Beheersing van de lading
-
Liftbelastingcel
-
Dumbwaiter Controller
-
Draadtouwbelastingcel
-
Magnetische proximisiteitssensor
-
Fase-sequentie relais
-
De Telefoon van de liftnoodsituatie
-
Onderdelen voor afstandsbediening
zoekwoorden [ crane remote control systems ] bij elkaar passen 120 producten.
2 sleutels Telecrane F21-2S Drukknop Lift Winch Draadloze kraan afstandsbediening
| Productnaam: | 2 knopen radioafstandsbediening |
|---|---|
| Spanning: | AC/DC24-48V/110-440V DC24V |
| Frequentie: | UHF |
Kraanhef afstandsbediening Spare delen Draadloze radio afstandsbediening zender Batterijdoos
| Productnaam: | de dekking van de zenderbatterij |
|---|---|
| Toepassing: | Al reriesafstandsbediening |
| Nettogewicht: | 0.03 |
Telecontrol Joystick Afstandsbediening Onderdelen 5 Steps Transmitter Schoudergordel
| Productnaam: | zender schouderriem |
|---|---|
| Toepassing: | Bedieningshendel verre F24-60 zender |
| Materiaal: | Doek |
5 stappen Multiple X- en Y-as Remote Control Onderdelen Elektrische schakelaar Manoeuvre hefboom
| Productnaam: | Joystick met 5 versnellingen in XY-as |
|---|---|
| Toepassing: | Joystick-afstandsbediening F24-60 |
| Versnelling: | 5 stappen |
Telecrane Transmitter Taille Gordel Joystick Afstandsbediening F24-60 Transmitter Schoudergordel
| Productnaam: | heupgordel van de zender |
|---|---|
| Toepassing: | Bedieningshendel verre F24-60 zender |
| Materiaal: | schuimrubber & doek |
Draadloze joystickcontroller afstandsbediening Onderdelen Transmitter zijdelingse pcb-knoppen met één snelheid
| Productnaam: | printplaat aan zenderzijde |
|---|---|
| Toepassing: | Bedieningshendel verre F24-60 zender |
| Verpakking Details: | Doos + doos, 100 stuks / doos, 5 kg / doos, doosmaat: 38X26X31cm |
F24-60 5 Steps Radio RC Transmitter Signal Board Onderdeel
| Productnaam: | printplaat aan zenderzijde |
|---|---|
| Toepassing: | Bedieningshendel verre F24-60 zender |
| Verpakking Details: | Doos + doos, 100 stuks / doos, 5 kg / doos, doosmaat: 38X26X31cm |
Telecontrole Afstandsbediening Onderdelen F24-60 Transmitter behuizing Shell zonder PCB
| Productnaam: | zenderbehuizing/omhulsel |
|---|---|
| Toepassing: | Bedieningshendel verre F24-60 zender |
| Materiaal: | Nylon plastiek |
Telecrane afstandsbediening Onderdelen 3 Positie Schakelaar Schakelaar Met Waterdichte Kap
| Productnaam: | Tuimelschakelaar met 3 standen |
|---|---|
| Toepassing: | Bedieningshendel verre F24-60 zender |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
Telecontrol Silica Gel Crane Radio afstandsbediening F21-E1B Drukknop Keypad In Engels symbolen
| Productnaam: | F21-E1B het paneel van de zenderdrukknop |
|---|---|
| Toepassing: | voor F21-E1B |
| Knooptaal: | Het Engels/symbool |

