Alle producten
-
Kranen-afstandsbediening
-
Afstandsbediening van industriële kranen
-
Afstandsbediening van de bovenkran
-
Industriële radioafstandsbediening
-
Bedieningshendelafstandsbediening
-
Elektrische hefboom op afstandsbediening
-
Kraanlastbegrenzer
-
Telecraneafstandsbediening
-
SUMMIT afstandsbediening
-
Liftbelastingsweegtoestel
-
Beheersing van de lading
-
Liftbelastingcel
-
Dumbwaiter Controller
-
Draadtouwbelastingcel
-
Magnetische proximisiteitssensor
-
Fase-sequentie relais
-
De Telefoon van de liftnoodsituatie
-
Onderdelen voor afstandsbediening
zoekwoorden [ crane remote control systems ] bij elkaar passen 120 producten.
A24-10S EOT kraan afstandsbediening zender behuizing zonder PCB
| Productnaam: | F24-10S zender Shell |
|---|---|
| Toepassing: | Voor afstandsbediening F24-10S |
| Ver type: | Drukknopafstandsbediening |
Telecontrol Joystick JM-7A41-1 2 bewegingen 5 stappen toren kraan afstandsbediening Joystick
| Productnaam: | 5-traps joystick in X Y |
|---|---|
| Toepassing: | Joystick-afstandsbediening F24-60 |
| Versnelling: | 5 stappen |
F24-10D Afstandsbediening Hefkraan Telecontrole Draadloos Kraanbesturingssysteem
| Productnaam: | systeem van de kraan het radioafstandsbediening |
|---|---|
| Spanning: | AC/DC24-440V /DC12V |
| Frequentie: | UHF (420.2-430) |
F26-C1 Industriële radio afstandsbediening Hefkraan FCC 6 Eenpersoonstoetsen
| Productnaam: | Industriële kraanafstandsbediening |
|---|---|
| Spanning: | AC/DC18-440V |
| Frequentie: | UHF (420.2-430) |
Telecontrole EF24-12D Industriële draadloze afstandsbediening voor gevaarlijke gebieden
| Productnaam: | explosiebestendige radioafstandsbediening |
|---|---|
| Spanning: | Dubbele macht: AC/DC24-48& 65-440V |
| Frequentie: | VHF: 310~331MHzЈ; UHF: 425~446MHz |
FCC CE Handheld Overhead Crane Draadloze afstandsbediening F26-C2 Eot Crane Radio afstandsbediening
| Productnaam: | Industriële kraanafstandsbediening |
|---|---|
| Spanning: | AC/DC18-440V |
| Frequentie: | UHF (420.2-430) VHF |
F24-8D Industriële afstandsbediening 8 Twee-stappen hefkraan Draadloze afstandsbediening
| Productnaam: | systeem van de kraan het radioafstandsbediening |
|---|---|
| Spanning: | AC/DC24-440V /DC12V |
| Frequentie: | UHF (420.2-430) |
Telecontrole Industrieel radioafstandsbediening F26-A2 Gantry EOT Kran Draadloze afstandsbediening
| Productnaam: | kraanafstandsbediening |
|---|---|
| Spanning: | AC/DC18-440V |
| Frequentie: | UHF |
Telecontrole Industrieel radioafstandsbediening 8 Dual draadloze afstandsbediening Eot Crane
| Productnaam: | kraanafstandsbediening |
|---|---|
| Spanning: | AC/DC18-440V |
| Frequentie: | UHF |
YUDING 6 drukknoppen Kraan afstandsbediening systeem F24-6D-TX zender emitter hoofd pcb
| Productnaam: | F24-6D zender hoofdraad |
|---|---|
| Toepassing: | Voor afstandsbediening f24-6d-TX |
| Verpakking Details: | Doos + doos, 100 stuks / doos, 17,0 kg / doos, doosmaat: 48X43X52cm |

