Alle producten
-
Kranen-afstandsbediening
-
Afstandsbediening van industriële kranen
-
Afstandsbediening van de bovenkran
-
Industriële radioafstandsbediening
-
Bedieningshendelafstandsbediening
-
Elektrische hefboom op afstandsbediening
-
Kraanlastbegrenzer
-
Telecraneafstandsbediening
-
SUMMIT afstandsbediening
-
Liftbelastingsweegtoestel
-
Beheersing van de lading
-
Liftbelastingcel
-
Dumbwaiter Controller
-
Draadtouwbelastingcel
-
Magnetische proximisiteitssensor
-
Fase-sequentie relais
-
De Telefoon van de liftnoodsituatie
-
Onderdelen voor afstandsbediening
zoekwoorden [ crane remote control systems ] bij elkaar passen 120 producten.
UTING EOT kraan afstandsbediening F24-12D Eot kraan draadloze afstandsbediening met rode paddenstoel
| Productnaam: | F24-12D zender |
|---|---|
| Toepassing: | Voor afstandsbediening F24-12D |
| Beschermingsrang: | IP65 |
EF24-6D-afstandsbedieningssysteem voor brandwerend gebruik in explosiegevaarlijke gebieden
| Productnaam: | explosiebestendige radioafstandsbediening |
|---|---|
| Spanning: | Dubbele macht: AC/DC24-48& 65-440V |
| Frequentie: | UHF (420.2-430) |
EF24-8D Industriële kraan afstandsbediening Petrochemische olievelden Draadloze afstandsbediening
| Productnaam: | explosiebestendige radioafstandsbediening |
|---|---|
| Spanning: | Dubbele macht: AC/DC24-48& 65-440V |
| Frequentie: | UHF (420.2-430) |
4 sleutels Telecrane F21-4D Double Speed Safety Hoist Crane Radiocontrolesystemen
| Productnaam: | Industriële elektrische hijstoestel radioafstandsbediening |
|---|---|
| Spanning: | AC/DC18-55V/65-440V/DC12V |
| Frequentie: | UHF (420.2-440) |
Telecrane afstandsbediening Onderdelen kraan afstandsbediening schelp zonder circuit board
| Productnaam: | F24-10D zendershell |
|---|---|
| Toepassing: | Voor afstandsbediening F24-10D |
| Ver type: | Drukknopafstandsbediening |
DC12-24V Telecrane afstandsbediening F24-8D AC36V 220V RF Hoist Crane afstandsbediening
| Productnaam: | De radioafstandsbediening van rf |
|---|---|
| Spanning: | DC12-24V/AC36/48V/110V/220/380V |
| Frequentie: | UHF (420.2-430) |
F24-8S Telecrane afstandsbediening Single Speed 8 Keys Draadloze kraan afstandsbediening
| Productnaam: | De radioafstandsbediening van rf |
|---|---|
| Spanning: | DC12-24V/AC36/48V/110V/220/380V |
| Frequentie: | UHF (420.2-430) |
F24-6D Telecrane afstandsbediening 2 stappen 6 drukknoppen Overhead Crane afstandsbediening
| Productnaam: | De radioafstandsbediening van rf |
|---|---|
| Spanning: | DC12-24V/AC36/48V/110V/220/380V |
| Frequentie: | UHF (420.2-430) |
F24-12S Transmitter PCB Single Speed Push Buttons Kran afstandsbediening Hoofd PCB
| Productnaam: | F24-12S zender hoofdraad |
|---|---|
| Toepassing: | Voor afstandsbediening f24-12s-TX |
| Type: | Cystals (UHF, VHF) |
A24-10D Afstandsbediening Onderdelen Schelp Kraan Afstandsbediening Transmitter Schelp
| Productnaam: | F24-10Dtransmitter bijlage |
|---|---|
| Toepassing: | Voor afstandsbediening F24-10D |
| Ver type: | Drukknopafstandsbediening |

