Alle producten
-
Kranen-afstandsbediening
-
Afstandsbediening van industriële kranen
-
Afstandsbediening van de bovenkran
-
Industriële radioafstandsbediening
-
Bedieningshendelafstandsbediening
-
Elektrische hefboom op afstandsbediening
-
Kraanlastbegrenzer
-
Telecraneafstandsbediening
-
SUMMIT afstandsbediening
-
Liftbelastingsweegtoestel
-
Beheersing van de lading
-
Liftbelastingcel
-
Dumbwaiter Controller
-
Draadtouwbelastingcel
-
Magnetische proximisiteitssensor
-
Fase-sequentie relais
-
De Telefoon van de liftnoodsituatie
-
Onderdelen voor afstandsbediening
zoekwoorden [ crane remote control systems ] bij elkaar passen 120 producten.
10 knoppen Luchtkraan Afstandsbediening F26-B1 Industriële radiobediening Systemen
| Productnaam: | industriële draadloze radiocommandosysteem |
|---|---|
| Spanning: | AC/DC18-440V |
| Frequentie: | UHF |
Telecontrole Radiocommandosysteem F23-BB 10 Pushbuttons Remote Crane Controller
| Productnaam: | systeem van de kraan het radioafstandsbediening |
|---|---|
| Spanning: | AC/DC24-440V /DC12V |
| Frequentie: | UHF (420.2-430) |
EF24-6S Explosiebestendige afstandsbediening voor industriële kranen
| Productnaam: | systeem van de kraan het radioafstandsbediening |
|---|---|
| Spanning: | Dubbele macht: AC/DC24-48& 65-440V |
| Frequentie: | UHF (420.2-430) |
Handheld afstandsbediening Jib kraan F26-A1 draadloos radiobediening systeem
| Productnaam: | kraanafstandsbediening |
|---|---|
| Spanning: | AC/DC18-440V |
| Frequentie: | UHF |
F26-C3 Industriële radio afstandsbediening RF Industriële draadloze kraan afstandsbediening
| Productnaam: | Industriële kraanafstandsbediening |
|---|---|
| Model: | F26-C3 |
| Frequentie: | UHF (420.2-430) VHF |
F26-B3 Industriële radio afstandsbediening Telecontrole EOT Kran afstandsbediening
| Productnaam: | industriële draadloze radiocommandosysteem |
|---|---|
| Spanning: | AC/DC18-440V |
| Frequentie: | UHF |
Telecontrole industriële kraan afstandsbediening kraan industriële radiocontrolesystemen
| Productnaam: | Explosiebestendige bedieningshendel radioafstandsbediening |
|---|---|
| Spanning: | AC/DC24-48V/110-440V DC12V |
| Frequentie: | VHF/UHF |
Telecontrole Luchtkraan Afstandsbediening Champignon EMS Hoverkraan Afstandsbediening
| Productnaam: | Industriële radioafstandsbediening |
|---|---|
| Spanning: | Dubbele macht: AC/DC24-48&65-440V |
| Frequentie: | UHF (420.2-430) |
EF24-10D Industriële kraan afstandsbediening Explosiebestendige kraan radiostation
| Productnaam: | explosiebestendige radioafstandsbediening |
|---|---|
| Spanning: | Dubbele macht: AC/DC24-48& 65-440V |
| Frequentie: | VHF: 310~331MHzЈ; UHF: 425~446MHz |
Telecontrole Industrieel kraan afstandsbediening EF24-60 IIC T4 RF afstandsbediening
| Productnaam: | Explosiebestendige bedieningshendel radioafstandsbediening |
|---|---|
| Spanning: | AC/DC24-48V/100-440V |
| Frequentie: | VHF/UHF |

